"Not all those who wander are lost."

J R R Tolkien

HOME...................................................EMAIL: joel.delorme@btopenworld.com............................................. MY WEBSITE

1 January 2011

Jest to nowy rok ...

... i mam nadzieję, że przyniesie to dobre rzeczy, a niektóre szczęśliwy czas, aby ludzie na całym świecie. Nie jestem tak naiwny, aby uwierzyć, że to wszystko będzie usłane różami chociaż. Miejmy nadzieję, że politycy wszędzie są nieco bardziej ludzkie i nieco mniej chciwi.

Kto to jest, który rzekł: Wierzę, że złego rządu jest zazwyczaj ze względu na rząd za dużo? Czy będą się uczyć? jury jest jeszcze na ten jeden.

W każdym razie, nie sądzę, wszystko się zmieni, ponieważ rządy na całym świecie chcemy, idą zbyt wiele zainteresowania w status quo. Co spowoduje wyłącznie zmianę kiedy zwykli ludzie mogą realizować je zmienić. Jakoś, my zwykli ludzie, ale na życie polityków do wprowadzenia kilku nowych batteires w, i włączyć ich w aparatach słuchowych!

Udaliśmy się na promenadzie i plaży w nocy, aby zobaczyć w nowym roku w dość spokojnym miejscu z kilku ludzi, z wyjątkiem wokół otworów podlewania! Było miło impronptu pokaz sztucznych ogni przez jednego z klubów wzdłuż promenady, która bawiliśmy.

Życzę szczęśliwego nowego roku dla wszystkich!

No comments:

Post a Comment